| bobu_1986 a întrebat:

mi-am luat de curand un telefon cu android Huawei ascend g 300 si ca sa evit un dezastru cu el mi-am luat si o husa stiind ca sunt sensibile la lovituri. culmea ghinionului la ce husa mi-am luat a alunecat din ea si a picat pe gresie de la 1m. a lovit frontal cu partea de sus. l-am ridicat si nu avea nici o urma era intact si telefonul pare sa mearga si senzori si tot. credeti ca ar fi putut fi afectat si ar avea o problema de la acel impact?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Nu cred atata timp cat functioneaza la parametrii normali inseamna ca e binesi nu are nici o problema, dar schimbati husa sa fie exact stransa pe telefon ca sa nu iti mai cada si atunci ai sa mai eviti problemele de gen.Succes!