| mariushxD a întrebat:

Mi-am luat un tel de la eMAG si pe urma o cartela de la Vodafone cu numar la ce numar trebuie sa sun ca sa activez cartela?
Ca imi zice ca creditul este valabil pana la data necunoscuta.
funda+vot!

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Orice operator de telefonie mobila trimite instructiuni de activare a cartelei pe ambalajul original. Acolo ai si codul PUK, in caz ca ti se blocheaza cartela. Citeste cu atentie instructiunile de pe ambalajul cartelei Vodafone.