| Everard a întrebat:

Salut.Mi.am resetat telefonul cu sistem de operare Android, si am uitat id.ul de la contul google, pot sa il mai aflu daca stiu numarul de telefon pe care e facut? Mersi.

2 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Buna seara, va duceti pe site-ul gmail, iar acolo undr va apare sa va scrieti adresa de gmail, va apare si recuperare cont. Apasati acolo si din scrieti numarul dumneavoastra, acela pe care l-ati utilizat cand ati creat contul.
(Un link ajutator direct la sectiunea unde scrieti numarul de telefon https://accounts.google.com/......merecovery )
Dupa ce il scrieti o da fiti indrumat mai departe.

| CentyLox a răspuns:

Da. Apesi pe am uitat parola si telefonul o sa te puna sa introduci nr. de telefon cu care ai creat acel cont. Dupa e simplu. Bafta