| NotAndrew69 a întrebat:

am nevoie de ajutorm, am un telefon la care am uitat parola si l-am resetat! acum nu mai stiu contul sincronizat! ce pot face? contul sicronizat nu a fost facut de mine si nu imi amintesc care e... cred ca am gasit emailul dar e facut pe numarul tipului care mi-a facut contul!

Multumesc pentru raspuns!

2 răspunsuri:
| Stefan831 a răspuns:

Daca ai mailul corect, intra de pe alt dispozitiv si incearca sa te loghezi din browser. dai pe am uitat parola si la recuperare parola dai pe acea modalitate via nr de telefon de pe care a fost facut contul. daca nr e valid si valabil, ar trebui ca tipul sa primeasca un cod pe care il bagi tu in caseta de dialog din pagina google si apoi ti se va cere sa definesti o noua parola. pe care o sa trebuiasca sa o tii minte. cea mai buna metoda e ca la parola sa scrii o fraza cu tot cu spatii, o fraza pe care sa o asociezi cu ceva, o injuratura, orice numai sa o tii minte.

| NotAndrew69 explică (pentru Stefan831):

Am reusit! multumesc de raspuns