| Dragos223 a întrebat:

Mi am luat un s7 edge in urma cu 3 zile, am facut un cont de google la bascaleala asa ca dupa ce l am resetat de la butoanele home power si volume mi-a cerut contul, insa eu stiu doar passul nu si id ul, cum s ar putea debloca telefonul? mentionez ca numarul de telefon sau adresa de email nu au fost imperecheate, nu am prin ce sa l recuperez.

4 răspunsuri:
| mudokins78 a răspuns:

1-Bypass any Samsung Google Account Lock
2-cablu otg
3-stick usb
Aplicaţia pe stick
Stick-ul usb în otg
Otg în telefon
Telefonul va arăta ce trebuie. Restul e cancan!
Succes

| GoldenBoy17 a răspuns:

Sunt satul de oameni de genul, mai bine recunoasteti ca le gasiti sau furați, ca n ai cum sa iti uiti contul Google in pana mea, 100% l ai gasit sau l-ai ciordit. Asa ca nu meriți sa te ajut.

| Dragos223 explică (pentru GoldenBoy17):

? Vrei sa ti arat cutia cu garantia

| GoldenBoy17 a răspuns (pentru Dragos223):

Auzi, Lasa-mi link ul de la Profilul tau de Facebook, si te ajut.