| Ioana_YoYo-Io_1994 a întrebat:

Mi-am uitat parola de la facebook si. vroiam sa imi schimb parola si imi trebuie parola curenta.dar am uitat-o! Cum pot sa imi reamintresc parola?

2 răspunsuri:
| KMaddieK a răspuns:

Dai la "tia-i uitat parola?", apoi unde scrie mail, phone sau username dai pe spatiul acela si scrii emailu pe care ai facebook-ul, apoi "cauta "apoi "this is my account " apoi bifezi a doua casuta "email me a link a restart my password, dai contiuna, si te loghezui pe mail si vei primi un cod, si il introduci acolo unde arata casuta cu "####" si dai contiuna :*

| KMaddieK a răspuns:

Si mai departe cred ca te descurci