| Liviu3153 a întrebat:

Salut mi se intampla ex: Descarc un joc il deschid astept si nu mi se deschide Ma puteti ajuta cu ceva?

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu e bun jocul, ori nu e compatibil cu dispozitivul tau.

| ibaal a răspuns:

Poate nu e compatibil cu telefonul. Mi s-a mai intamplat si mie, dar, nu mi-am batut capul si le-am dezinstalat. happy

| BobocelMihai a răspuns:

Inainte sa deschizi jocul sau orice program verifica daca este compatibil, dai la proprietati - - copatibilitate si acolo selectezi ce sistem de operare folosesti. Asta daca te refereai la un joc pe calculatorwinking

| valystefan10 a răspuns:

Buna Dimineata.
Daca situatia descrisa de dvs se petrece pe un laptop/PC, este foarte probabil ca acel joc, sa fie doar o inscenare din partea celui ce l-a creat, cu scopul de a va compromite datele confidentiale ale dvs din respectivul dispozitiv, insa in acelasi timp, nu exclud nici infestarea cu virusi a dispozitivului dvs, in urma accesarii site-ului cu pricina.

Eu va recomand sa achizitionati software de la magazinele de incredere, in caz contrar, riscati sa va,, pierdeti '' definitiv dispozitivul...fie ca vorbim despre laptop sau de PC...