| Alin14Alin14 a întrebat:

Salut
Miam luat o placa video pe agpde 256mb Ati Radeon Sapphire 9550.Am inatalato in calc si imi arata cca o citeste deci totu e ok.Iam instalat ceva drivere ati nustiucum si zicea ca trebuie sa instalez drivere cu emblema xp...in fine am intrat sa ma joc san andreas...in primele 2-3 monute totu ok se misca perfect... dupaia a inceput ca la fiecare 20-30 sec sa se miste greu 2-3 sec dupa care isi revine si tot asa...dc? Datimi un site cu drivere pt acea placa...si inca ceva.
Procesor Intel celeron 2. 60ghz
2gb ram
(In caz ca va ajuta la ceva)
Dc face asa? Trebuie sa dati site si sa rasp pt funda.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai de ce sa-ti dam noi? Pune mana si cauta, driverele le gasesti la producator! Lasati dracu jocurile si puneti mana si invatati sa va instalati niste amarate de drivere!

| TechGuyTpu a răspuns:

Ca sa adaug la ce a spus colegu, placa aia video e destul de proasta, nu prea ai ce face.

| Alin14Alin14 explică:

Da...ms de ajutor ba.