| TomyBrave2019 a întrebat:

Nu am optiunea de a incetosa fundalul si de a adauga fundaluri pe Google Meet pe Mozilla Firefox dar am pe Google Chrome.
Cum pot face sa am optiunea si pe Mozilla Firefox?

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Meet e aplicație google deci d-aia NU e in alte browsere

Bula
| Bula a răspuns:

Cele doua programe de browser sunt dezvoltate de producatori diferiti, deci difera in multe aspecte.
Incearca sa cauti un add-on (extensie) pe site-ul Mozilla Firefox (poti intra si din meniul Add-Ons /Extensii a programului).

| TomyBrave2019 explică (pentru sierra1):

Pai aplicatia e, doar ca optiunea pentru fundal nu

| TomyBrave2019 explică (pentru Bula):

Si ce add-on sa pun? adica numai google meet background?

| sierra1 a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Chrome e tot a lu' gugăl (dar știai și asta, nu?)

Bula
| Bula a răspuns (pentru TomyBrave2019):

Sunt mii de add-on-uri pentru Mozilla Firefox.
N-ai decat sa cauti in liste si sa citesti descrierea lor, pana ce gasesti ce ai nevoie.

| TomyBrave2019 explică (pentru Bula):

Pai da, dar nu stiu ce fel de add-on sa caut, am cautat si nu am gasit ceva ce m-ar putea ajuta.