| AcadeauaRozaliee a întrebat:

Care este mai bun: GOOGLE CHROME sau MOZILLA FIREFOX?

Răspuns Câştigător
| tteo92 a răspuns:

Chrome pentru ca are Adobe flas player, numai trebuie sa instalezi separat cum e la mozilla, inclus si viteza de navigare e mai rapida, si mai are si multe alte aplicatii incluse.

21 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca ultimele variante sunt cam la egalitate, fiecare il socoteste mai bun pe cel care-l foloseste el. Le am pe amndoua si merg cam la fel. Numai bine!

| monstrulet a răspuns:

Firefox.
Chome incepe sa moara cu multe taburi deschise si nu are nici scrolling tabs; nu mai stii care e care.

| MissxD a răspuns:

Google Chrome happy este singurul care nu mi-a creeat probleme!

| Vladimir10 a răspuns:

Chromebig grin

| Crucified a răspuns:

Google Chrome, il folosesc cu placere!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Google Chrome.
Prima data foloseam Mozilla Firefox, am observat ca Chrome merge mult mai repede.
Pentru orice eventualitate, le am pe ambele happy.

| i86e2 a răspuns:

Eu prefer Firefox, dar poți să le instalezi pe ambele și vezi care-ți place. Chrome e cel mai folosit browser din lume.

| Ţăpeşu a răspuns:

Internet Explorer 10.

| AcadeauaRozaliee explică (pentru Ţăpeşu):

Internet explorer este cel mai prost

| NorishorPhufos a răspuns:

Chrome!

| ErrChan a răspuns:

Google chrome pentru ca asta il folosesc eu si mi se pare mai bun ca mozilla

| diiiiiiiana a răspuns:

Chrome \m/! smug

| Georgy090 a răspuns:

Google chrome

| OneMoreGirl a răspuns:

Ei bine, acum evident fiecare o sa spuna browser-ul care-l foloseste, sau l-a folosit.
Eu le-am folosit pe ambele. Google Chrome mi se pare mult mai simplu si mai comod. Mozilla Firefox mi se pare mai sofistificat si mai problematic.
De-acum fiecare alege dupa preferinte.

| Andrei_Alex_1988 a răspuns:

Firefox clar!

| alma17angel a răspuns:

Google chrome e cel mai bun, iti zic eu. Se incarca mult mai repede decat Mozilla.

| AcadeauaRozaliee explică:

Pai sincer o prietena de-a mea a zis ca mozilla e mai bun dar mie mi-a zis cineva care se pricepe la computere si la toate chestiile de genul asta ca chrome e cel mai bun. inainte foloseam mozilla dar acum folosesc chrome si e mult mai bun. deci, mersi mult!

| Bella_Izi_1995 a răspuns:

MOZILLA FIREFOX este mult mai bun il am si eu;] acum conteaza si parerea ta :] sper ca ti-am fost de ajutor!big grin

| kosmynk a răspuns:

Google chrome

| YoRkY a răspuns:

Eu zic sa le pastrezi amandoua pentru ca ce nu deshizi u chrome poti deschide u mozilla eu asa fac

| Ionuț_Ionuț_2002 a răspuns:

Internet explorer cel mai bun de pe pamant.