| luky63 a întrebat:

Salut, nu pot intra in yahoo messenger. Nu recunosate id si parola. Intrebarile de securitate nu le mai stiu asa ca nu nu pot schimba parola. Ceva solutii?

12 răspunsuri:
| qwerty_6720 a răspuns:

Schimba versiunea de Mess

| SEBARCELONA a răspuns:

S-ar putea ca un prieten de-al tau ti-a blocat contul si de aceea nu mai poti intra pe el fa-ti un cont nou si descarca alta versiune de Mess. funda?

| raliirla a răspuns:

Fa un alt cont

| LEO_8312 a răspuns:

Poate stie cineva parola la idu-ul tau.fa-ti alt id...

| QpAnaQp a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie, daca nu ai intrat de mult timp pe mess contul se blocheaza, ca sa il activezi intra pe saitul yahoo si activeazal, daca nu merge fa-ti altul dar va merge > SUCCES

| Ingrid_Alexa_1994 a răspuns:

Asa,am patit si eu! nu merge! trebuie peste maxim 1 saptamana sa iti faci alt cont! daca iti fac ucacelasi nume de data trecuta si cu aceeasi parola nu o sa mearga!

| CoKu a răspuns:

Fa-ti un ID nou

| NebunuXXl a răspuns:

Buna!
Ma numesc Ema...dar nu asta conteaza.
Deci ai jos acolo Forgot your password?
Dai acolo si paca maca...
Fundita?laughing

| Andone12345 a răspuns:

Deci se mai intampla la cei care nu au pc asa de bun.
In primul rand sa iti reinstalezi yahoo messengerhappy
In al doilea rand trebuie sa-ti faci un cont sau daca il ai il scrii si gata.
Daca nu-ti merge sa scrii contul pe yahoo nici acum roaga un prieten sau fa rost de un CD cu yahoo messenger preferabil 11 pe el. Sper ca te-am ajutat.

| LoveAlexandra a răspuns:

Se mai intampla.Se poate ca cineva sa iti fi spart contul de mess sau acel cont sa dezactivat, contul se dezactiveaza cand nu intri timp de 1 luna 2 luni daca ti la spart cineva nu il mai poti recupera dar daca tti sa dezactivat fa-ti un id nou alta solutie nu este decat sa gasesti spargatorul multi il sparg si schimba parola cea mai buna solutie este sa iti faci un id nou dar nu cu aceleasi date fiindca daca ti-a spart cineva contul ti-a aflat si parola si daca alfla ca ti-ai facut un cont nou crede caci cu aceleasi dat[poate] dar daca nu il faci cu aceleasi date e mult mai bine si sa nu spui la nimeni parola este foarte periculos. mi s-a intamplat si mie poate sti lucrurile acestea.prietenii nu i poti recupera[id-urile].Mie mi s-a intamplat la idiul de facebook noroc ca mai aveam unul

| GabryelB a răspuns:

Instaleaza-ti yahoo din nou si o sa-ti mearga cu siguranta. FUNDA

| miyckiy a răspuns:

La problema asta nu este solutiie numaii daca iti facii un nou cont de messenger!