| costel121 a întrebat:

Nu pot sa schimb data nasterii pe facebook... nu am mai schimbat data nasterii de 1 an si tot nu pot. cum pot sa o schimb?

2 răspunsuri:
| DeeaMariia a răspuns:

Buna, incearca asa. in dreapta la facebook este o sageata, aceea pe care apesi si log out. Dai pe ea si apasa raporteaza o problema, o sa iti apara o icoana, dai la CEVA NU FUNCTIONEAZA apoi trebuie sa scrii ce anume nu iti functioneaza, si ce data de nastere vrei sa pui! Succes! :*

| Michilici_Michaela_2000 a răspuns:

La setari. daaaa WTF LOL