| Jessie1234 a întrebat:

Nu reusesc sa instalez noua versiune Skype deoarece la finalul inastalarii mi se restarteaza calculatorul.Am incercat de 100 de ori. Si nici vechea verisiune nu ma mai lasa sa o folosesc, imi spune ca pentru a ma conecta la skype trebuie sa instalez noua versiune.
O mana de ajutor, please?
Thanks

Răspuns Câştigător
| untu a răspuns:

Posibil sa fie o problema de la WINDOWS SERVICE INSTALLER! Incercati sa dezintalati SKYPE si apoi instalati-o din nou si se va face cu o versiune noua!

1 răspuns:
| IoanXDD a răspuns:

Incearca sa gasesti pe internet cum cureti skype complet din computer si incearca sa il instalezi pe "curat"