| anonim_4396 a întrebat:

Pe laptop am Yahoo Messenger 11.5 si imi place aceasta versiune. Dar pe calculator am versiunea 11. Vreau sa instalez si pe calculator noua versiune, deci trebuie sa dezinstalez vechea versiune ca sa o instalez pe cea noua?
Funda...

Răspuns Câştigător
| BogdySS a răspuns:

Nu este obligatoriu. Daca bine tin minte te intreaba daca vrei sa dezinstalezi versiunea anterioara, dar daca nu, nu e nici o problema. Aici ai un link de descarcare pentru Yahoo Messenger 11, 5: http://messenger.yahoo.com/download/

7 răspunsuri:
| 1000bodies a răspuns:

Eu nu cred ca trebuie neaparat. Te duci la ei pe site si descarci versiunea dorita si dupa o instalezi. Eu asa fac de cand ma stiu.

| dryft3r a răspuns:

Da trebuie`

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc TPU. Acum nu imi mai fac griji. Toti meritati un vot de "Folositor".
Multumesc de ajutor

| Muwz a răspuns:

Deci sa iti explic:
Nu trebuie sa o dezinstalezi, o instalezi direct, pentru ca aceasta versiune vine cu un upgrade fata de cealalta. Daca vrei poti si sa dezinstalezi acea versiune, doar daca vrei. Funda?

| DushulRece a răspuns:

Nu, downloadezi noua versiune de pe site-ul yahoo si o instalezi, isi face update singur.

| Koalass a răspuns:

Eu asa fac...dezinstalez vechea versiune

| Andrei500 a răspuns:

Trebuie! Funda? happy