| mira2400 a întrebat:

Nu stiu daca voi stiti jocul Episode. Recent s-a adaugat povestea serialului Pretty Little Liars,iar eu am intrat sa ma joc primul episod,teoretic. Am intrat,m-am jucat,mi-am creeat caracterul,dar tot in cadrul primului "episod" m-am intalnit cu Alison DiLaurentis,si trebuia sa imi scriu numele. Mi-a aparut o caseta unde scria "enter you're name", am dat de vreo 15-20 de ori ca sa pot sa scriu si nimic. Nu mi-a aparut tastatura ca sa scriu. Am dezinstalat aplicatia si am instalat-o inapoi ca sa iau de la capat episodul,asta fara sa fii conectat contul de google la episode. Cand l-am instalat din nou,nu am luat jocul de la capat,iar cand am selectat ca poveste "Pretty Little Liar" mi-a aparut sa imi introduc numele,dar din nou,fara sa pot scrie. Am facut alt cont de google si am incercat sa il instalez de acolo,aceeasi problema. Intrebarea mea este,stie cineva cum se da de la capat jocul Episode? Oricum,este posibil sa imi cumpar alt telefon si nu cred ca voi mai avea problema asta, dar nu este nimic sigur. Multumesc de ajutor! DAU FUNDA!