| swf a întrebat:

o intrebare pentru cei care au jucat/joaca call of duty: black ops. cum *** sa dau load game, sau continue game? de fiecare data cand ma plictisesc, ies din joc, ma bag la un fifa si can intru iar trebuie sa fac misiunea de la capat. mersi anticipat! funda.

1 răspuns:
| vali1616 a răspuns:

Eu il joc pe black ops 1 si incerc sa le iau pe rand, dar n-am habar cum sunt meniurile la celelalte asa ca spun ce stiu momentan : De obicei mai ies dp el si ma uit cum o duc pe the west asa ca pur si simplu ori mi se salveaza automat ori dau pe Esc --> Save/Load game --> si selectez una dintre autosavurile de acolo si salvez peste(recomand misiunile pe care leati completat cu mult inainte ).