| KoJo07 a întrebat:

Salut.Pana acum cand deschideam browser-ul in josul paginii imi apareau niste tab-uri (sau cum se numesc) cu site-urile vizitate frecvent. Eu de pilda aveam acolo Youtube, niste forumuri. Acum cateva minute mi-au disparut pur si simplu, nu am umblat la nimic. E vreun bug? Folosesc google chrome

3 răspunsuri:
| qLoxPlayZ a răspuns:

Nu cred ca e bug, mie nu mi s-a intamplat, bine ca eu le cam sterg mai mereu, ai frati surori? laughing poate ei le.au sters, sau poate chiar e un bug nu stiu csz

| aXy99 a răspuns:

Poti face bookmark-uri foarte usor. Paginile care iti plac (spre exemplu Youtube) le poti adauga la favorite (bookmark) bifand steluta din dreapta link-ului (din bara din susul pagini: https://etc.com).

| GdX a răspuns:

Tu aveai bara de bookmark in josul paginii. Click dreapta sus in bara chrome si selecteaza casuta Bookmark bar.