| Madalin1997 a întrebat:

La google chrome cand deschideam o fereastra noua(new tab) imi apareau cele mai vizitate site-uri (most visited) dar acum nu mai apare nimic am cautat la setari si nu am gasit nimic. Ma poate ajuta cineva cum pot sa fac sa apara din nou cele mai vizitate site-uri?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine reinstalezi chrome...

| Madalin1997 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si nu a mers!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madalin1997):

Ai cont la google?

| Madalin1997 explică (pentru anonim_4396):

Da am cont.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madalin1997):

Iesi de pe el, reinstaleaza chrome si intra apoi pe el...

| Madalin1997 explică (pentru anonim_4396):

Gata s-a rezolvat, cand l-am reinstalat cand deschideam o fereastra noua se deschidea "Babylon search" cand am dezactivat extensia nu mai aparea nimic dupa am vazut ca mai era o extensie deschisa, ceva cu "BrowserProtect" cand am dezactivat-o au aprut din nou cele mai vizitate site-uri.
Multumesc oricum!

| Madalin1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu cred ca o sa iti dau o funda pentru ca nu m-ai ajutat cu nimic, chiar mai facut sa reinstalez google chrome de 2 ori sad, dar o sa ma mai gandesc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madalin1997):

Nu sufar dupa ea...
am crezut ca ai verificat tot ce era in setari...

| Madalin1997 explică (pentru anonim_4396):

Nu ers vorba de setari era din cauza unei extensii,
cand am download-at un joc s-a downloadat si ceva de la "babylon" si s-a activat si chestia aia cu "BrowserProtect"

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madalin1997):

La setari, la extensii se gasesc extensiile...

| Madalin1997 explică (pentru anonim_4396):

Dar la ce folosesc fundele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Madalin1997):

A alege un raspuns castigator inseamna a-ti arata recunostinta fata de cel care consideri ca te-a ajutat cel mai mult. Acesta va fi recompensat din partea TPU.ro cu 100 puncte si, in acelasi timp, va putea sa se bucure de faptul ca a reusit sa te ajute cel mai mult. A alege un raspuns castigator poate fi felul tau de a multumi pentru ajutorul primit

13 răspunsuri:
| Antofi_Lavinia_1978 a răspuns:

Draga Madalin si pe mine ma enerva aceeasi chestiune, dupa o vreme disparea optiunea asta, dupa reactualizari ale chrome-ului sau asa ceva. Si pentru ca cine ti-a raspuns, ti-a raspuns prost (mi se pare inacceptabil sa trebuiasca sa-mi reinstalez chrome ca sa am optiunea asta) am bajbait prin setari si am gasit! Este vorba de Setari/Extensii -trebuie sa debifezi optiunea de Default Tab laughing Si merge! Bafta tongue

| Madalin1997 explică (pentru Antofi_Lavinia_1978):

Marog, am mentionat mai sus cum am rezolvat problema, dar mersi