| Nevermindd a întrebat:

Folosesc ca browser Google Chrome si cand dadeam click pe "new tab" imi apareau site-urile pe care le accesam cel mai des. Acum nu imi mai apar. Imi apare un alt motor de cautage. exact ca google. Nu gasesc la setari nimic... Aveti idee cum sa fac sa reapara acea lista?

1 răspuns:
| rememberme24 a răspuns:

Acel motor este o extensie. poti face sa iti apara din nou ca inainte astfel:cand deschizi browser-ul chrome dai clic in dreapta sus pe cele trei dungi. dai clic pe setari apoi pe extensii si le stergi pe toate.aceste extensii apar fara ca tu sa vrei cand intri pe diferite site-uri. sper ca te-am ajutat cu raspunsul meu