| Queensisjdne a întrebat:

Salut,pe aplicație BeReal când fac poza alege întotdeauna camera wide de pe spate in loc de cea normala, pot face sa folosească doar camera normala?

Răspuns Câştigător
| DaniTIRB a răspuns:

Presupun ca te referi ca iti utilizeaza camera ultrawide. Cea "normala" este adesea wide. Momentan, nu cred ca exista o setare in care poti alege camera cu care poti faci bereal-ul. Probabil poti modifica asta in setarile din telefon (dar clar nu din aplicatie).