| DanielCibu a întrebat:

Poate cineva sa imi dea o solutie, vreau sa convertesc un mp3 in mp4, sa ii pun imagini, am incercat cu filmora si cu Video editor dar le am demo pe ambele si dupa ce termin video-ul si ii dau export imi apare pe video scris mare filmora sau video editor. Cum as putea sa fac? E o melodie care vreau sa o pun pe youtube si trebuie sa o fac mp4...ma poate ajuta cineva? PRIMUL RASPUNS BUN PRIMESTE FUNDA multumesc

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Ca sa nu-ti mai apara scris trebuie sa le cumperi. Altfel foloseste unul din astea gratuite. Incearca si vezi care merge cel mai bine pe configuratia de PC care o ai tu (sunt unele care cer performante mai mari de la sistem).
http://www.programe.gratis/......efecte/98/

2 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Foloseste SonyVegas