| catalin221997 a întrebat:

Salut prieteni am si eu o problema cu internetu de curand am instalat windows 8 enterprise de cate ori asi porni pc nu imi merge netu tr sa merg in control panel/network and sharing center/change adaptor settings si aici trebuie sa dau disable si dupa aia enable si merge netu

Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Ghostplayer a răspuns:

Buna! Trebuie sa instalezi windows7 ultimate sa-ti explic de ce! Daca are aceste mainfestari inseamna ca windous-ul pe care il ai este prea puternic pentru calculatorul tau! Asa mi s-a intamplat si mie odata si am instalat windows 7 ultimate si a mers! Te rog mult imi dai funda?

2 răspunsuri:
| Ghostplayer a răspuns:

Instaleaza windows7! Daca face asa inseamna ca windows 8 este prea puternic pentru calculatorul tau! Asa mi s-a intamplat si mie odata si am instalat windows 7 si apoi a mers! Funda plz?

| Ghostplayer a răspuns:

Multumesc pentru vot! Acum iti merge internetul?