| TzaCaNeL a întrebat:

Salut prieteni!

Care aveti programul acela Winamp F11! Am cautat pe Google, dar am gasit numai prostii care nu merg!

Nu incercati sa imi dati keyloggere ca nu sunt prost! happy

Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Adre a răspuns:

Ti`l trimit eu pe mess daca vrei big grin

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Aici este http://www.descarcagratis.com/download/audio/winamp3.html e un program free! cine ti-a dat keylog probabil iti dadea pentru versiunea pro! ce ti-amtrimis eu e free! vezi ca ai in dreapta butonul de descarcare! Succes!

| Adre a răspuns:

Ti`l dau eu pe mess laughing

| shok_8622 a răspuns:

Spuneti-mi si mie cum fac modificari in Winamp F11 si daca e posibil! plz >.