| Helvete a întrebat:

Problema mea este urmatoarea: am un tuner la computer si cu programul respectiv cu care ma uit la TV pot sa si inregistrez. Si aseara am inregistrat o emisiune, timp de o ora, iar acum nu gasesc folderul unde s-a salvat inregistrarea. L-am cautat peste tot in computer, dar nu dau de el. Programul respectiv se numeste Win Fast. Sper ca ma puteti ajuta. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. cauta la setari( la program) unde t-i setat sa saveze, sau
2. mai inreg cateva sec si fii atent/a unde salveaza

3 răspunsuri:
| andreeamitoi a răspuns:

Nu stiu de acest program dar cu siguranta am o idee: Intra la start, apoi la search pentru files and folders. La cautare poti sa scrii chiar Win Fast si pe undeva o sa iti apara filmele. Poate mai cauti cu niste cuvinte cheie.

Sper c-am ajutat!kiss

| bunker a răspuns:

Daca stii cu ce nume ai salvat inregistrarea da-i un search din windows

| Helvete explică:

Multumesc. L-am gasit. Am cautat in setarile programului unde salveaza inregistrarile si am gasit. happy