| Anonimul95t a întrebat:

Salut,programe de filmat deskop? va rog!

5 răspunsuri:
| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Camtasia Studio trebuie cumparat. Recomand OBS Studio. Este gratuit si daca este configurat bine filmeaza excelent la 60 fps.

| gelu1970 a răspuns:

Snagit
Camtasia Studio
Ezvid

| Clorox a răspuns:

Bandicam, the best happy

| GolopențaAdrian a răspuns:

OBS si pentru jocuri Mirilis Action

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bandicam filmeaza cel mai clar. Insa iti trebuie serial de activare sau sa il cumperi pentru a nu ati afisa sigla bandicam. Pentru filmat desktopul mai este si camtasia Studio care la fel trebuie activat. Cu Camtasia poti prelucra si filemulete, gen text, adsusuri, muzica si deschideri frumoase, insa dupa cum am obesrvat se pierde din calitatea filmului. Altele nu le-am probat.