| Ashenstar a întrebat:

Recent mi-am achzitionat un kit de tigara electronica pe care il puteti gasi si dumneavoastra in linkul de mai jos. Ideea este ca nu functioneaza cum ar trebui...
Acumulatorul nu vrea sa functioneze. Il pun la incarcat, beculetul de la incarcator sta putin rosu apoi se face verde (inseamna ca s-a incarcat). Il montez la clearomizor si apas de 5 ori pe buton
apoi beculetul lumineaza de 3 ori. Apas pe buton din nou ca sa incep sa trag vapori dar beculetul incepe sa lumineze intermitent de aproximativ 15 ori (cred ca de exact 15 ori daca am numarat eu bine). Mentionez ca luminatul intermitent se petrece doar cand acumuatorul este conectat la clearomizor; daca il separ de acesta, cand apas pe buton, beculetul se aprinde si sta aprins cat timp il tin apasat, dar daca il tin apasat pentru mai mult de 10 secunde incepe sa lumineze intermient de aproximatim 10 ori.
Iata linkul aici:
http://tigara-electro.ro/......asina.html
Stie cineva care ar putea fi problema?

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Returneaza kitul si ti-l vor schimba cu altul, dar acum, nu la anul.
Sau du-te la un magazin de tigari electronice si spune ca vrei sa-ti inlocuiesti piesa defecta, nu are rost sa cumperi alt set. Ei le vor testa separat si doar un acumulator sau doar un clearomizor nu te costa mai mult de 10-20 lei