| EuSuntNarip a întrebat:

Salut, recent mi-am instalat windows 7, pe un laptop, poate sa ma ajute cineva va rog pe partea cu drivere? Nu stiu de unde sa iau driverele ca sa imi mearga internetul, in rest ma pot descurca, va rog sa ma ajutati doar cu driverele de internet!

4 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cauta modelul tau de laptop la productor si gaseste pagina cu driverele, inclusiv cea de placa de retea (ambele si cu fir si fara)

| EuSuntNarip explică (pentru Bizon95):

Poti sa ma ajuți? E in laptop HP cu Intel celeron si hd graphics

| Bizon95 a răspuns (pentru EuSuntNarip):

Daca nu stiu modelul, nu pot sa te ajut
modelul e scris in partea de jos a ecranului, sau in partea din spate pe un sticker
altfel, trebuie sa pui un program de gen hwinfo ca sa iti spuna ce model ai

| CM7YRE a răspuns:

Instaleaza de pe un stick 3dpchip/3dpnet si o sa-ti gaseasca ce ai nevoie. Si dupa, driver easy.