| Damian_Florin_1996 a întrebat:

Salut TPU
Am instalat windows xp pe un laptop si nu CD-urilr cu drivere...
pt a cauta drivere imi trebuie internet
pt a folosi internetul am nevoie de drivere.
care este solutia, ma poate ajuta cineva?:-)

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Driver pack e un pack destul de complet de drivere si avantajul e ca nu ai nevoie de net.
http://drp.su/
lnstaleaza driverul de retea si cand ai net cauta de exemplu restul driverelor cu slim drivers free:
https://www.slimwareutilities.com/slimdrivers.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarci slimdriver, il instaezi si scanezi cu el. daca ai net de mare viteza si nu ai limita de trafic la el, poti updata toate driverele aparute la scanare cu acel program.Ti le descarca si instaleaza pe toate inclusiv driverul placii mama. Dupa ce scanezi cu slim driver, ai in stanga optiune de update. Updatezi rand pe rand si lasi sa instaleze.Succes. Slimdriver updateaza drivere standard.

| florin14roman a răspuns:

Descarca driver-ul pe un stik de la un prieten si apoi instaleaza-l

| Damian_Florin_1996 explică:

Pai l.am descarcat de pe PC l.am pus pe stick si imi zice ca trebuie internet sa.l descarce straight face