| adrianbestboy98 a întrebat:

Salut,se merita un xbox 360 modat pe dvd? adica mai pot juca online, am gasit unu bun si tipul ofera:
Consola XBOX 360 White, Modata, ce cuprinde :

- Racire suplimentara adaugata

- Control potentiometru pentru led- uri

- Pasta termoconductoare inlocuita

- Sistem de prindere al procesoarelor imbunatatit

- Joystick

- Cablu Alimentare

- Cablu AV/ HDMI

- Cablu VGA

- Casti pentru Multiplayer

- Cablu pentru conectare Internet

- 12 DVD-uri cu Jocuri:GTA IV, NFS THE RUN, CALL OF DUTY 4 MODERN WARFARE, UFC UNDISPUTED 3, FIFA 12, FIFA STREET 3, FIFA STREET 4, MORTAL KOMBAT 9 KOMPLETE EDITION, MORTAL KOMBAT VS. DC UNIVERSE, DIRT 2, 007 JAMES BOND BLOOD STONE, PROTOTYPE

-Jocuri pe consola:FIFA 14, FIFA WORLD CUP 2014, GEARS OF WAR JUDGEMENT DAY, PES 2014, RESIDENT EVIL REVELATIONS.
vreau sa o iau sa ma joc gta v pana apare pe pc si alte jocuri de xbox care nu sunt pe pc, si daca e modata pe dvd mai pot juca si jocuri originale? ca un prieten imi da niste jocuri originale ca i-s-a stricat xboxul(eroare E74)

1 răspuns:
| CMV1994 a răspuns:

Sincer eu nu as da banii pe ea! Din moment ce are adaugata o racire suplimentara si schimbata pasta termoconductoare mai mult ca sigur a avut RROD. Cat despre jucatul online, pai din cate stiu eu iti cam iei BAN pe consola daca joci piratat. Consola prietenului tau sa imbolnavit din cauza prafului, o curatare de praf, un reballing si schimbata pasta termoconductoare ar rezolva problema!