| nosound871 a întrebat:

Salut se poate ca de pe telefon cand imi iau jocuri sa se ia pe card direct? Am android.Dau funda

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nosound871 explică:

"Setari/memorie/spatiu in uz/ "
Am android 4.2 la setari nu imi apare memorie dupa aia spatiu in uz imi apare manager de aplicati si spatiu de stocare si la nici una nu am gasit memorie in uz

| teo1973 a răspuns:

Pentru a plati cu cardul se fac niste setari, introduci coduri, etc. Daca ai facut asta, intra si verifica ce anume ai setat, daca nu ai declarat cardul nu ai cum sa fi taxat.

| Nu0trebuie0sa0gandesti0o0face0avocatul100 a răspuns:

Depinde care spatiu de stocare e setat ca principal:memorie interna sau memorie externa.
Verifica din meniu-spatiu de stocare