| blade_8047 a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie cat costa o carcasa pentru samsung e590 sau daca pot cumpara de undeva doar "geamul" si capacul

Răspuns Câştigător
| Ambassaderåd a răspuns:

Salut! Aici gasesti totul: http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-carcasa-samsung-e590.html si chiar sunt uimit, ca asta e telefonul ce il cautasem vreo 3 luni si am renuntat. Este un tel bun: camera buna, se aude tare, rezistent la socuri [nu ca as juca fotbal :)) cu el] si e simplu de utilizat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema sad...ai gasit ceva?