| anonim_4396 a întrebat:

Stie careva cat as obtine pe un telefon Sony Ericsson Aino la un amanet? Dar pe un Gigabyte G-smart s1205? Multumesc anticipat si funda!

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

In functie de cum arata o sa obtii cel mult 30%-50% chiar daca sunt in garantie(noi).Ei nu risca sa nu-ti mai ridici obiectul/le ca iei sa nu scoata profit.La randul lor trebuie sa-l vanda nu? Tot pe profit chiar daca platesti pentru lunile cat a stat la ei obiectul.