| FormPrix a întrebat:

Ştie cineva care este cea mai bună boxă PC cu bluetooth? Mă refer la boxe 5.1 cu SW, nu la boxe portabile.
Mersi anticipat!

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca e cu bluetooth, nu poate avea calitate de sunet din start, din motive tehnice.
Ar fi o diferenta fata de cele cablate sau wi-fi ca si cum sa asculti un post de radio pe UM (unde medii) fata de UUS (unde ultra scurte).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca au aparut inca boxe BT 5.1... Si chiar daca ar fi, nu s-ar merita din cauza latentei. In cel mai bun caz, boxe wireless, dar nici de alea nu cred ca au aparut (5.1) Nici nu stiu daca ai avea destula largime de banda pentru un singur dispozitiv sa faci "streaming" la 6 canale audio in paralel...

| VladutAnghel a răspuns:

Http://www.emag.ro/boxe-logitech-2-1-z533-60w-rms-980-001054/pd/DW983YBBM/ Sunt foarte bune si gasesti multe review-uri pe Youtube. Bafta!

| Dobrica_Cristi_1994 a răspuns:

Uite aici http://profitshare.ro/l/3545690 una care chiar merita banii;)