| Bogdan027 a întrebat:

Stie cineva daca in magazin-ul Flanco- Iasi-Strada Silvestru / se gasesc procesoare I5.

3 răspunsuri:
| AndreiGigg a răspuns:

Nu am vazut procesoare dar calculatoare si laptopuri cu i5 sigur găsești. Dar nu cred ca gasesti

| dovahkiin9386e6e a răspuns:

Cel mai bine e sa te uiti pe pcgarage, ei sunt cei mai priceputi in astea si au si un pret decent

| XTeddy a răspuns:

Eu gasesc la Altex din Carrefoor Era (aproape de Antibiotice si Metro) sau daca nu este la Altex intru in Carrefoor era (sigur acolo trebuie sa fie )