| Alexei123 a întrebat:

Salut, stie cineva de unde pot face rost de un root de scan gratuit? (Nu ma refer la root de telefon, ma refer la un root la care sa ma conectez prin ssh)

Răspuns Câştigător
| tpuuser999 a răspuns:

Poate ar trebui sa fii mai clar in intrebare: ai nevoie de un host la care sa te conectezi de test, sau o aplicatie care sa-ti scaneze alte calculatoare si sa-ti spuna daca sunt vulnerabile?

SSH test server: new@sdf.org (scrii pe Google "SSH test server" si gasesti o gramada, dar trebuie sa-ti faci cont gratuit)
"Hacking": vezi-ti de treaba. TPU nu e locul potrivit sa intrebi astfel de lucruri.

1 răspuns:
| CNot3 a răspuns:

Cauta pe apdoide: root master! Funda?