| sebygmr24 a întrebat:

Salut,știe cineva de unde pot învăța lucruri despre hacking? Nu am intenții rele sau ceva, doar mă pasionează foarte mult chestiile astea și mi se par interesante

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Caută pe net date despre unul de-și zicea guccifer. Vezi ce traseu a avut!

| cfrtobias a răspuns:

Vrei sa ajungi in puscarie sau amenda? de spargi ceva rau

| Bariel a răspuns:

E greu man sa devii hacker, si nu merita.M ai bine inveti doar un limbaj de programare si te faci programator. Daca iti place, continuii sa inveti din ce in ce mai multa informatica pana devii ceea ce iti doresti