| SayCheesexD a întrebat:

Ati avut vreo intamplare paranormala? Daca da...Care, cum, cand, unde? laughing Chiar ma pasioneaza chestiile astea :X

6 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Daca te intereseaza paranormalul mai poti intra si pe www.paranormal.ro sa citesti articole interesante despre 2012, paranormal, spiritim, oniromantie, zodii si multe alte chestii interesante.

| Muflă a răspuns:

Da mi se stinge mereu lumina la baie cand fac pipi

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Bună! Nu am avut așa ceva, dar dacă vrei să vezi și să știi de întâmplările stranii, uită-te la Fenomene stranii (vineri de la 22. 00 de Discovery Channel). Sau citește aici povești stranii: http://www.spectrulrealitatii.ro/
Baftă!

| Bacteriuță a răspuns:

Daca se pune la paranormal. eu uneori "visez" anumite parti din anumite zile. Scurte, de cateva secunde thinking si atunci cand mi se intampla am sentimentul ala de deja-vu... si ma gandesc ca "si acum se intampla asta." laughing. si mai e faza ca daca "visez" intr-o noapte, nu se intampla neaparat in ziua imediat urmatoare, pot fi saptamani distanta. laughing
ciudat. big grin

| aaaa12345 a răspuns:

Pe mine m-a impins cineva si la tara am vazut trupul uunui om fara haine schelet

| SayCheesexD explică:

@griin eu uneori visez oameni pe strada...si nu imi iese din cap visul acela...Si dupa cateva saptamani am in fata ochilor cam aceeasi imagine big grin