| anonim_4396 a întrebat:

Salut, Stie cineva un program care se poate vorbi ca pe skype cu microfonul, doar sa nu dea lag?
Funda big grin

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Daca te intereseaza un program, gen Skype, de ce nu folosesti chiar Skype?

| CapitanuSemafor a răspuns:

Alonia - ca doar e o combinatie intre Skype si Messenger, dar nu vad de ce ar avea Skype probleme? nu este cel mai bun?

Răspuns utilizator avertizat
| marius577 a răspuns:

Ventrilo,Team Speak, Mumble.

| andreicod a răspuns:

Buna! incearca gtalk. e instant messengerul de la google. poti sa faci video call. o alta solutie ar fi yahoo messengerul, dar nu se sincronizeaza asa bine ca gtalk.