| anonim_4396 a întrebat:

stiti cum pot sa fac publicitate la o pagina pe facebook fara sa fac schimburi de likeuri si din astea?

Răspuns Câştigător
| Fluffy123 a răspuns:

Buna! Poti posta poze, multe poze cu numele paginii in descriere... pozele sa fie cu statusuri....sau depinde ce fel de pagina ai. Sper ca te-am ajutat.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici gasesti cele mai bune site-uri, dar ori faci schimb de like-uri ori platesti... de fapt mai sunt cateva variante ex: poti sa te uiti la filmari de pe youtube pentru care primesti credit. http://onlinemarketingwebtraffic.blogspot.ro/p/promote.html