| M4nU370 a întrebat:

Stiti cumva un site care iti arata cine ti-a vizitat profilul de facebook? Nu aplicatii pentru ca sunt spam-uri, am incercat vreo 3-4 dar n-are rost! Daca stie cineva un site...

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Renunta in a cauta asa ceva. Este impotriva politicii Facebook, care dealtfel nici nu stocheaza astfel de date statistice.
Concluzia: Nici daca ai avea acces total la serverele si bazele de date Facebook, tot nu ai putea afla cine ti-a vizitat profilul.

2 răspunsuri:
| LionelAndres a răspuns:

Nu exista