| Andrew1998 a întrebat:

Strang bani pentru un Nokia 5230, dar am inteles ca n-are Wi-fi, ceea ce e dezamagitor pentru mine :(, dar acum cateva zile si-a luat un prieten Nokia 5230, si cica a tras o aplicatie de pe nu stiu ce site, si cica merge Wi-Fi (nu e nokia 5800 ), exista cumva sa se activeze bluetooth-ul si sa tranforme semnalul Bluetooth intr-unul Wi-FI? Adica ceva de genul : http://b.imagehost.org/view/0749/untitled_9, adica ce vreau sa zic este ca, exista prin zona un receptor Wi-Fi + Bluetooth? adica transmite net si prin bluetooth si prin wi-fi, iar NOkia prinde doar undele Bluetooth?

Va rog lamuritima, ca nu stiu cum are net, pentru ca telefonul nu are receptor Wi-FI. fundita pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| Domyno a răspuns:

raised eyebrows eu am un Nokia 5230 de un an, si nu are nici un Wi-Fi! Oricum ar fi misto o asemenea tehnologie precum ai descris-o tu mai sus da' ma rog. Ia-ti telefonul fa-ti un abonament la internet, si gata si ai pe OVI o gramada de aplicatii!