| iKireS a întrebat:

Salut, sunt bune de ceva boxele astea portabile? Sony XB10 si JBL Go2? Nu ma astept la nu stiu ce calitate pentru ca is sub 200 lei, dar sa nu se auda bazait s-au infundat. ce ziceti, merita?

Răspuns Câştigător
| Anonim1a1 a răspuns:

Da se merita.Sunt boxe genul acesta firme `anonime` care se aud destul de ok la 30 de lei, aceste sunt sigura ca se aud mult mai bine si destul de tare.

1 răspuns:
| CdeMetal a răspuns:

JBL Go2 e destul de mica si se aude foarte clar si tare, eu zic ca merita