| catalin05022003 a întrebat:

Salut, sunt din Timisoara si am cateva intrebari. De cateva zile ma gandeam sa ma mut de la UPC ca in ultimul timp(de cand Vodafone a cumparat UPC)WIFI-ul si televiziunea imi merg prost. Ma gandeam sa ma mut la Orange deoarece telefonul mobil e pe reteaua Orange si is multumit(am semnal bun, netul de la date este bun).Ce parere aveti? Sa ma mut la Orange sau la Digi, sau sa raman la UPC? O fi din cauza ca recent m-am mutat pe la marginea orasului?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde zona. Eu sunt pe DIGI si merge excelent. La noi nimic altceva nu merge bine. Undeva, departe, unde am niste rude, merge doar Telekom Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muta-te la digi, au net bun, cartele ieftine pana la 1 euro. net de la 30 lei la 40. Orange e ok doar la telefonie. Telekom e jeg.

| Zuzu1991 a răspuns:

Digi, nu Orange
nici digi nu sunt perfecti dar am avut prea multe probleme tampite in ultimul hal cu Orange si sunt scumpi SI IPOCRITI
auzi, AM BAGAT 4G... YEEEEEEE
1.5G pe luna care ii consumi in 20 de mins de stream, restul lunii 128kbps... asta e "4g" la ei