| Cosmin89321 a întrebat:

Salut, stiti daca se poate cumva sa imi fac internetul de pe telefon (cel cu date mobile, nu wifi ul) mai puternic? Ma duc cateva zile la tara si semnalul este foarte prost, in casa nu e semnal deloc, nici nu imi suna telefonul daca ma suna cineva. Sunt la digi daca conteaza.

Răspuns Câştigător
| Zuzu1991 a răspuns:

Repetitor gsm
1. COSTA
2. trebuie sa il pui intr-un punct unde are semnal cat de cat decent

NU sunt alte solutii, in afara de a schimba providerul, sa te muti de la sat, etc.