| SnUk a întrebat:

Salut.sunt dj si am un site cu domeniu. ro! Si am nevoie de script/redirect care sa fie download.adica sa nu dea omu click pe link apoi il duce pe altu si sa dea de acolo. La ce ma refer eu este sa dea click pe linkul de download si sa i se downloadeze direct. Ofer finditza :X

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Pai incarca obiectul care trebuie downloadat la tin in site. Daca pui o poza, un executabil, o melodie etc si e la tine in site ar trebui sa sa poata descarca fara probleme dintr-un singur pas. Scrie-mi mai multe detalii pe privat si te ajut.