| IonutBCA777 a întrebat:

Salut! Știe cineva cum pot sa-mi setez o poza de profil pe Facebook, pe care o am deja postată, dar sa ii rămână și reacțiile din postarea inițială?
Adică dacă am avut o de profil mai de mult, iar acum vreau sa o pun din nou, doar ca vreau sa ii rămână și reacțiile dinainte. Are cineva habar?

1 răspuns:
| lpavel a răspuns:

Simplu! Seteaza poza ca poza de profil iar poza va ramane si la pozele tale adaugate pe Facebook, acolo se vor vedea si like-urile sau reactiile la acea poza! Nu trebuie sa faci nimic special!