| SpedyKid a întrebat:

Tocmai am instalat pe al meu Windows 10 un skipack, mai exact OS X El Capitan 2.0, si e super,dar nu asta e ideea. Ideea este ca imi tot apare o fereastra denumita SkinPack Extras care ma pune sa instalez niste aplicatii mai ciudate care eu nu le vreau. In task Manager, fereastra asta apare sub denumirea "WebBowser(32bit)" (ceva asemanator), si nu stiu ce este. Credeti ca este ceva virus? Ar trebuie sa sterg acest skinpack? Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Chestii de astea dubioase, skin-uri si balarii de astea nu vin niciodata pe gratis.