| Jokeras1611 a întrebat:

Am si eu o problema. Tocmai ce mi-am instalat windows-ul(7) si cand apas CTRL+ALT+DELETE nu-mi apare TASK MANAGER-ul. De ce se intampla asta? Dau funda

7 răspunsuri:
| RadikalGamer a răspuns:

Pai poate nu-ți merge vreo tastă. Încearcă cu Ctrl+Shift+Esc

| Jokeras1611 explică (pentru RadikalGamer):

Si ce-i cu asta? Nu se intampla nimic cand apas

| RadikalGamer a răspuns (pentru Jokeras1611):

Păi Ctrl+Shift+Esc e o alternativă la Ctrl+Alt+Del.

| Pinker a răspuns:

Incearca sa dai click dreapta pe Taskbar adica pe bara de jos si apasa pe Task manager

| Jokeras1611 explică (pentru Pinker):

Am facut cum ai spus dar cand apas pe Start Task Manager nu merge. Nu se intampla nimic. Toate celelalte optiuni sunt cu negru iar el e cu gri

| Matei_Catalin_Andrei_1997 a răspuns:

Probabil ti s-a incurcat tastatura de exemplu cand se incurca z cu y dai un restart si poate si va reveni.

| Jokeras1611 explică:

Mie imi merg toate tastele. Eu intru acolo unde am optiunile Log off, Change a password Switch user dar nu-mi apare Task manager-ul