| brabbit24 a întrebat:

Salut, tocmai am luat un ipod nano generatia 5 de 8gb si vreau sa stiu cat dureaza sincronizarea. am 558 de melodii si dureaza foarte mult la mine, in jur de 4-5 minute o melodie poate si mai mult care sa fie problema?

Răspuns Câştigător
| adrian1988 a răspuns:

4-5 minute o melodie inseamna ca e ceva in neregula.eu am un ipod touch de 16 gb si de obicei dureaza 5 minute sa sincronizeze tot.jocuri,muzica,video.incearca sa dezinstalezi itunes si dupa aia sa reinstalezi. apropo u faci sincronizarea cu itunes nu?

1 răspuns:
| brabbit24 explică:

Da cu itunes, e ultima versiune luata dupa site. l am lasat toata noaptea si cand m am trezit imi zicea ca e la melodia 4 din 600 dar in ipod erau toate