| BoyDCartier a întrebat:

Tocmai ce am trecut la windows 7 de la windows 8.1 si mereu cand bag un windows nou am aceeasi problema. Dupa ce vorbesc cateva minute cu prietenii pe skype/discord incepe sa faca un bazait tare si dupa cateva secunde dupa ce inchid microfonul isi revine si ma tine iar cateva minute pana cand incepe iar bazaitul. Ma gandesc ca e o problema de la placa de baza/placa audio sau ceva setari din PC. (am mai avut problema, dar nu stiu cum am rezolvat-o) Sper sa fie cineva care se pricepe. Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca observi ca nu si-a revenit, indiferent ce setari ai facut, cate drivere ai schimbat, la ce mai te chinui, sincer?
Cumpara o placa de sunet dedicata prin usb si ai scapat de toata grija.

| BoyDCartier explică:

Cineva care ma poate ajuta?